HD-CVI - cyfrowy obraz FULL HD przesyłany po złączach stosowanych w tradycyjnych systemach analogowych CCTV
Co to jest technologia HD-CVI ?
Dlaczego monitoring HD-CVI ?
Porównanie standardów CCTV
Napisz do nas


DLACZEGO HD-CVI (High Definition Composite Video)?


1. Cyfrowa jakośc obrazu BEZ konieczności wymiany istniejącej instalacji i okablowania!

Chciałbyś zmodernizować swój analogowy system CCTV i uzyskać lepszą jakość obrazu? Nie masz możliwości lub środków, aby inwestować w nowe przewody i drogie instalacje IP? HD-CVI to system właśnie dla Ciebie - dzięki niemu zyskasz materiał video w rozdzielczości FULL HD (1920 x 1080) lub HD (1280 x 720)! Wystarczy, że wymienisz kamery i rejestrator - okablowanie i złącza pozostają BEZ ZMIAN!

Schemat modernizacji klasycznego systemu CCTV na system oparty o technologię HD-CVI

[ kliknij aby powiększyć ]
System HD-CVI oferuje bezstratną transmisję sygnału nawet na 500 metrów

[ kliknij aby powiększyć ]

2. Transmisja sygnału na znacznie większe, niż w systemie analogowym odległości - nawet do 500 metrów!

HD-CVI (High Definition Composite Video) pozwala na przesył sygnału AUDIO, VIDEO i sterowania PTZ na 500 metrów za pomocą jednego przewodu! Odległość już Cię NIE ogranicza, KONIEC z dodatkowymi kablami!3. Zero szumów i zakłóceń - bezstratny przesył materiału!

Standard HD-CVI (High Definition Composite Video) zapewnia nową jakość w transmisji sygnału! Dzięki wykorzystaniu innowacyjnego systemu ASC (Auto Signal Compensation) zyskujesz pewność, że obraz na wyjściu (kamera) będzie takiej samej jakości, jak na wejściu (rejestrator). Szumy i trzaski - tak często występujące w systemach analogowych - już nigdy nie zakłócą obrazu z Twoich kamer!

Porównanie specyfiki systemów analogowych i HD-CVI

[ kliknij aby powiększyć ]Doskonała jakość w świetnej cenie - monitoring FULL HD jeszcze nigdy nie był tak tani!4. Stosunek jakości do ceny - cyfrowa jakość obrazu za analogową cenę!

Na rynku dostępnych jest wiele standardów stosowanych w monitoringu wizyjnym, ale to system HD-CVI (High Definition Composite Video) zapewni Ci krystalicznie czysty, wyraźny obraz w rozdzielczości FULL HD i HD w tak świetnych cenach!
System HD-CVI zapewni Ci pełny dostęp zdalny z dowolnego miejsca za pomocą telefonów, tabletów, laptopów i komputerów stacjonarnych


5. Zaawansowana funkcjonalność sieciowa - pełny dostęp zdalny z dowolnego miejsca na świecie!

Systemy HD-CVI cechują się - oprócz doskonałych parametrów video i zaawansowanej technologii wykorzystywanej do transmisji danych - również rozbudowaną funkcjonalnością sieciową. Dzięki temu zyskujesz pełny dostęp zdalny nie tylko z poziomu komputerów i laptopów, ale także telefonów komórkowych i tabletów. W wybranych urządzeniach będziesz miał możliwość wykorzystania opcji takich, jak rejestracja obrazu na serwerach FTP, powiadomień e-mailowych itd. Teraz nic Ci nie umknie!


Tym, którzy poszukują jeszcze lepszej jakości i nie zadowalają się dość wysokimi cenami urządzeń HD-CVI
polecamy technologię AHD - kliknij TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej!
www.hd-cvi.pl
napisz do nas: hd@hd-cvi.pl